Equip de Govern

 

Jaume Monserrat Vaquer

Jaume Monserrat Vaquer

El Pi

Batlia.
Agricultura, camins, turisme, platges, trànsit i circulació, polici local i modernització.

Xisco Duarte Barceló

Xisco Duarte Barceló

PSOE

Primer tinent de batle.
Àrea Social: cultura, patrimoni, mercats, fires, comerç, biblioteques i política lingüística.

Joan Xamena Galmés

Joan Xamena Galmés

BLOC Per Felanitx

Segon tinent de batle.
Urbanisme, pla general i mobilitat.

Pere Mestre Manzanares

Pere Mestre Manzanares

BLOC Per Felanitx

Tercer tinent de batle.
Hisenda, pressuposts i economia productiva.

Isabel Montero Morán

Isabel Montero Morán

BLOC Per Felanitx

Quarta tinent de batle.
Educació, afers socials, menors, família, mediació cultural, immigració, tercera edat, sanitat i igualtat.

Joan Aznar Hernández

Joan Aznar Hernández

PSOE

Cinquè tinent de batle.
Infraestructures i manteniment.

Pere Cler Pòrcel

Pere Cler Pòrcel

BLOC Per Felanitx

Joventut, participació ciutadana, festes, esports.

Colau Barceló Monserrat

Colau Barceló Monserrat

BLOC Per Felanitx

Regeneració del centre de Felanitx, pla municipal d’habitatge, gestió i protecció de l’entorn natural.

Elena Carrillo Hernández

Elena Carrillo Hernández

PSOE

Formació i ocupació, ordenances municipals i suport de l’àrea econòmica i contractació.

Llorenç Tortella Roig

Llorenç Tortella Roig

El Pi

Batlia de Portocolom.

Oposició

Gabriel Tauler Riera

PP

Portaveu.

Margalida A. Sureda Gomila

Margalida A. Sureda Gomila

PP

Rafel Prohens Soler

Rafel Prohens Soler

PP

Pedro Acosta Duran

Pedro Acosta Duran

PP

Portaveu suplent.

Antònia Rosselló Ballester

Antònia Rosselló Ballester

PP

Tomeu Julià Rosselló

Tomeu Julià Rosselló

PP

Beatriz Martínez Picó

Beatriz Martínez Picó

PP

Batles Pedanis

Llorenç Tortella Roig

Llorenç Tortella Roig

PORTOCOLOM

Joan Capó Mulet

Joan Capó Mulet

CALA FERRERA

Gabriel Adrover Rigo

Gabriel Adrover Rigo

SON MESQUIDA

Matias Capó Mulet

Matias Capó Mulet

S’HORTA

Bartomeu Barceló Manresa

Bartomeu Barceló Manresa

ES CARRITXÓ

Ginés Hernández Alcayde

Ginés Hernández Alcayde

SON VALLS

Antoni Oliver Sagrera

Antoni Oliver Sagrera

CAS CONCOS

Bartolomé Artigues Parra

Bartolomé Artigues Parra

SON PROENÇ

Pedro Obrador Adrover

Pedro Obrador Adrover

SON NEGRE